LIFE+ PROJEKTA ‘EREMITA MEADOWS’ SPECIĀLISTI TIEKAS AR SKOLĒNIEM

 

LIFE+ projekta 'EREMITA MEADOWS' speciālisti skolēnu izglītojošās kampaņas ietvaros apmeklēja  skolas, lai tiktos ar skolēniem un stāstītu par projektā notiekošajām aktivitātēm.

 

10. aprīlī projekta pārstāvji viesojās Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā,  11. aprīlī Andreja Upīša Skrīveru vidusskolā, bet 19. aprīlī Jēkabpils 3. vidusskolā.

Skolēnu izglītojošās kampaņas ietvaros skolēni varēja uzzināt par parkveida pļavu un biokoku nozīmi dabā. Skolēni varēja iepazīties ar dabas retumiem, kas apdzīvo vecus lapkokus. Pasākumos īpaša uzmanība tika pievērsta vienam no projekta simboliem - lapkoku praulgrauzim, kura izdzīvošana vistiešākajā mērā ir saistīta ar parkveida pļavām un veciem, dobumainiem kokiem.

Savukārt 17. aprīlī projekta speciālisti piedalījās Tinūžu pamatskolas organizētajā skolēnu konkursā vides zinībās „Izzini un saudzē vidi!” Konkursā kopumā piedalījās 39 skolēni no sešām skolām: Lielvārdes pamatskolas, Jumpravas vidusskolas, Birzgales pamatskolas, Lēdmanes pamatskolas, Ikšķiles vidusskolas un Tīnūžu pamatskolas.